MİNİK AYAKLARIN DEV FUTBOL ŞÖLENİ SONA ERDİ

MİNİK AYAKLARIN DEV FUTBOL ŞÖLENİ SONA ERDİ

10-13 Temmuz 2023 tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenen Türkiye Geneli Trabzonspor Futbol Okulları Turnuvası sona erdi.

Turnuvaya Trabzonspor Borçka Futbol Okulu 16 sporcu İle katılırken, bunun yanısıra Trabzonspor Futbol Akademisi, KKTC karması ve 32 Trabzonspor Futbol Okulu’nun katılımıyla düzenlenen Trabzonspor Futbol Okulları Yaz Kampı ödül töreni ile son buldu.

Trabzonspor Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde düzenlenen törene Trabzonspor Asbaşkanı Zeyyat Kafkas, KKTC Trabzon Konsolosu Erek Çağatay, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Futbol Okulları Koordinatörü Necati Özçağlayan, antrenörler ve sporcular katıldı.

Trabzonspor Futbol Akademisi’nin yanı sıra Sultangazi, Gümüşhane, Gaziantep, Bursa, İzmir, Samandıra, Görele, Ümraniye, Yakuplu, Düzce, Oltu, Kelkit, Sultanbeyli, Fatsa, Kıbrıs, Mersin, Çekmeköy ve Çavuşbaşı Futbol Okulları’nın da yer aldığı yaz kampı, 281 oyuncu ve 41 antrenörün katılımıyla gerçekleştirildi.

Trabzonspor Borçka Futbol Okulu Kurucusu ve Sahibi Osman GENÇ Törende plaketini Trabzonspor Kulübü 2.Başkanı Zeyyat KAFKAS’DAN aldı.

Etiketler